Ümraniye Falke Kombi
Servis Kaydı Oluştur

Ümraniye bölgesinde, Falke kombinizin tamir ve bakım işlemleri için bize ulaşın. Servis kaydı oluşturmak için hemen arayın!

Müşteri Memnuniyeti

%100 Memnuniyet

Kombinizin sorunları tespit edilerek uzman teknik personelimiz tarafından kısa sürede çözülür. Yapılan işlem hakkında müşterilerimiz bilgilendirilir.

Garanti

1 Yıl Garanti

Kombinizin teknik servisimiz tarafından değiştirilen parçaları ve yapılan işlemler 1 yıl garanti kapsamındadır.

Danışma

Danışma İmkânı

Kombinizle ilgili sorunları uzman teknik ekibimize danışarak, basit sorunları onların yönlendirmeleriyle çözebilirsiniz.

Falke kombiniz için tamir ve bakım hizmetlerimizi Ümraniye bölgesinde uzman teknik ekibimiz ile sunuyoruz. Çağrı merkezimizi arayarak size uygun bir tarih için randevu oluşturabilirsiniz.


Kombinizin kısa sürede tekrar sağlığına kavuşması ve hayatınızı aksatmaması için sizden gerekli bilgileri aldıktan hemen sonra Ümraniye bölgesine en yakın ekibimizi görevlendiriyoruz.


Tamir ve bakım hizmetlerimizi sunarken çevreye saygılı ve onaylı gereçler kullanmaktayız.


Tüm hizmetlerimiz sizlerin tam memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktadır. Sizlerin memnuniyeti ve referanslarıyla Ümraniye ve diğer ilçelerdeki tanıdıklarınıza da aynı kaliteli ve güvenli hizmeti sunmaktan memnuniyet duymaktayız.


Falke kombinizin sorun çıkarmadan, uzun yıllar, verimle çalışmaya devam edebilmesi için periyodik bakımlarını aksatmamanızı öneriyoruz.

Servis kaydı oluşturmak için lütfen çağrı merkezimizle iletişime geçiniz.

Mesai saatleri dışında bir WhatsApp mesajı ile "İstenen Hizmet (Tamir/Bakım)", "Kombi Markası", "Yaşanan sorun (Isıtma, Basınç, Gürültü vb.)", "Adres" gibi gerekli bilgileri bizimle paylaşabilirsiniz. Böylece mesai başladığında talepleriniz hızlıca işleme alınarak tarafınıza bilgi verilebilecektir.

The brand logo of the Falke
* Uzman teknisyenlerimiz, Türkiye'de satılan bütün kombilerin tamir ve bakımını yapabilmek için teknik yeterlilik belgesine sahiptir. Tüm markalara ait kombileriniz için uygun fiyatlı, parça ve işçilik garantili yerinde servis sağlıyoruz. Yetkili servis listesi için markanın kendi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Markanın tüm telif ve kullanım hakları ilgili firmaya aittir.

Hizmet Bölgelerimiz

Copyright © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır.