Sancaktepe Kombi Servisi

Sancaktepe bölgesinde, kombinizin tamir ve bakım işlemlerini parça garantisiyle yapıyoruz. Servis kaydı oluşturmak için hemen arayın!

Müşteri Memnuniyeti

%100 Memnuniyet

Kombinizin sorunları tespit edilerek uzman teknik personelimiz tarafından kısa sürede çözülür. Yapılan işlem hakkında müşterilerimiz bilgilendirilir.

Garanti

1 Yıl Garanti

Kombinizin teknik servisimiz tarafından değiştirilen parçaları ve yapılan işlemler 1 yıl garanti kapsamındadır.

Danışma

Danışma İmkânı

Kombinizle ilgili sorunları uzman teknik ekibimize danışarak, basit sorunları onların yönlendirmeleriyle çözebilirsiniz.

Kombi tamir ve bakım hizmetimizi Sancaktepe bölgesinde uzman teknik ekibimiz ile sunuyoruz. Çağrı merkezimizi arayarak size uygun bir randevu oluşturabilirsiniz.


Kombinizin kısa sürede tekrar sağlığına kavuşması ve hayatınızı aksatmaması için sizden gerekli bilgileri aldıktan hemen sonra Sancaktepe bölgesine en yakın ekibimizi görevlendiriyoruz.


Tamir ve bakım hizmetlerimizi sunarken çevreye saygılı ve onaylı gereçler kullanmaktayız.


Tüm hizmetlerimiz sizlerin tam memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktadır. Sizlerin memnuniyeti ve referanslarıyla Sancaktepe ve diğer ilçelerdeki tanıdıklarınıza da aynı kaliteli ve güvenli hizmeti sunmaktan memnuniyet duymaktayız.


Kombinizin sorun çıkarmadan, uzun yıllar, verimle çalışmaya devam edebilmesi için periyodik bakımlarını aksatmamanızı öneriyoruz.

Servis kaydı oluşturmak için lütfen çağrı merkezimizle iletişime geçiniz.

Mesai saatleri dışında bir WhatsApp mesajı ile "İstenen Hizmet (Tamir/Bakım)", "Kombi Markası", "Yaşanan sorun (Isıtma, Basınç, Gürültü vb.)", "Adres" gibi gerekli bilgileri bizimle paylaşabilirsiniz. Böylece mesai başladığında talepleriniz hızlıca işleme alınarak tarafınıza bilgi verilebilecektir.

Kombi Markaları

Uzman teknisyenlerimiz, Türkiye'de satılan bütün kombilerin tamir ve bakımını yapabilmek için teknik yeterlilik belgesine sahiptir. Aşağıda listelenen markalara ait kombileriniz için de uygun fiyatlı, parça ve işçilik garantili yerinde servis sağlıyoruz. Yetkili servis listesi için her bir markanın kendi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Listelenen markaların tüm telif ve kullanım hakları ilgili firmalara aittir.
The brand logo of the AirfelThe brand logo of the BaymakThe brand logo of the DemirDökümThe brand logo of the ArçelikThe brand logo of the AuerThe brand logo of the TermodinamikThe brand logo of the AristonThe brand logo of the LambertThe brand logo of the VaillantThe brand logo of the ViessmannThe brand logo of the ImmergasThe brand logo of the BuderusThe brand logo of the FerroliThe brand logo of the SimferThe brand logo of the LGThe brand logo of the AlarkoThe brand logo of the VestelThe brand logo of the AltusThe brand logo of the E.C.AThe brand logo of the BekoThe brand logo of the BoschThe brand logo of the BaykanThe brand logo of the BerettaThe brand logo of the DaikinThe brand logo of the ProthermThe brand logo of the EmkoThe brand logo of the SanicaThe brand logo of the SüslerThe brand logo of the Dolce VitaThe brand logo of the FalkeThe brand logo of the Warmhaus

Copyright © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır.